На даний час проблема дотримання трудових прав громадян в нашій країні залишається не до кінця вирішеною. Тому для захисту своїх інтересів у трудових суперечках часто необхідно звернення до досвідченого адвоката. Працівник більш незахищений і вразливий, ніж роботодавець. Не секрет, що на більшості підприємств і в організаціях йде "тотальне скорочення" з порушеннями законодавства, роботодавці знижують заробітну плату, скорочують робочий час і час відпочинку, відправляють працівників у неоплачувані відпустки, не виплачують заробітну плату та інші, передбачені законодавством, виплати, змушують звільнятися за власним бажанням, тобто все частіше і частіше порушують трудове законодавство. Тому основним завданням адвоката є захист Ваших трудових прав та інтересів, допомога у вирішенні трудових суперечок.


Я пропоную наступні послуги з трудового права:
  • незаконне звільнення, поновлення на роботі;
  • зміна дати та підстави звільнення;
  • стягнення заробітку за час вимушеного прогулу;
  • стягнення заборгованості по заробітній платні;
  • інші напрямки трудового права


Переваги співробітництва із мною
Адвокат Бакалець Ігор Гнатович (м. Тернопіль) володіє істотним правовим досвідом у вирішенні питань, які виникають у процесі застосування праці і захисту законних прав та інтересів учасників трудових правовідносин та завжди радий Вам допомогти.

Примітка:
Любі дані, пов’язані із наданням адвокатом юридичної допомоги своєму довірителю є адвокатською таємницею.
Адвокат не може бути викликаний та допитаний у якості свідка по обставинах , які стали йому відомі у зв’язку із зверненням до нього за юридичною допомогою або у зв’язку з її наданням.