Роль адвоката у даній категорії справ дуже велика і чим швидше клієнт звернеться до адвоката за допомогою, тим легше і більш активно адвокат зможе вести лінію захисту. Хочу звернути Вашу увагу, що захист особи від кримінального переслідування відноситися виключно до повноважень адвоката.
Грамотне і своєчасне визначення позиції по справі, збір доказів, активний захист у досудовому та судовому процесі є складовими успішного розгляду кримінальної справи. Адвокат тут наділений дуже широкими повноваженнями, які допомагають йому здійснювати свої обов'язки.
Адвокатський захист по кримінальній справі здійснюється у формі безпосередньої участі адвоката у слідчих діях, відвідування судових засідань, допити свідків, складання та направлення відповідних клопотань, запитів, скарг та ін.  Оскарження дій, постанов слідчого, прокурора, суду. Складання процесуальних документів: заяви, клопотання, скарги. Представлення інтересів потерпілого на всіх стадіях кримінального процесу у тому числі на стадії попереднього розслідування і в суді.


Я пропоную наступні послуги з кримінального права:
  • ДТП;
  • економічна сфера;
  • податкова діяльність;
  • інші напрямки кримінального права


Переваги співробітництва із мною
Правова допомога у кримінальних справах виключо необхідна. Адже незнання багатьох законів і підзаконних актів може привести до плачевних наслідків. Захист у кримінальних справах - це завжди робота професіоналів. Адвокат Бакалець І.Г. (м. Тернопіль) завжди готовий мобілізувати всі свої накопичені знання і досвід для отримання максимально сприятливого результату по справі.

Примітка:
Любі дані, пов’язані із наданням адвокатом юридичної допомоги своєму довірителю є адвокатською таємницею.
Адвокат не може бути викликаний та допитаний у якості свідка по обставинах , які стали йому відомі у зв’язку із зверненням до нього за юридичною допомогою або у зв’язку з її наданням.