Під час ведення господарської діяльності у керівників підприємств або фізичних осіб-підприємців досить часто виникають труднощі і непередбачувані ситуації, які вимагають якнайшвидшого вирішення. Проведення всіх господарських операцій без досконального знання законів може згубно вплинути на результат справи і розвиток бізнесу в цілому. Саме тому ведення підприємницької діяльності вимагає своєчасної та якісної юридичної допомоги.
Деякі підприємства мають у своєму штаті юристів або цілі юридичні служби, які займаються супроводом всіх господарських операцій і надають необхідні юридичні послуги, але їх утримання під силу далеко не всім компаніям.
Самостійне ведення справ керівником, який не має належної юридичної підготовки, часто призводить до порушень норм податкового, господарського та адміністративного законодавства, які тягнуть за собою додаткові витрати у вигляді штрафів та інших санкцій. Тому при складанні договорів, різної нормативно-правової документації, а також виконанні будь-яких господарських операцій доцільно звернутися до кваліфікованого фахівця.


Я пропоную наступні послуги з господарського права:
  • складання господарських договорів;
  • визнання господарських договорів недійсними;
  • складання статутів, установчих документів суб'єктів господарювання;
  • відшкодування збитків;
  • інші напрямки господарського права


Переваги співробітництва із мною
Тернопільський адвокат Бакалець І.Г. має необхідну підготовку для супроводу господарської діяльності і готовий надати широкий спектр послуг керівникам підприємств та приватним підприємцям. Звернувшись до мене за допомогою, Ви зможете звести всі комерційні ризики до мінімуму, а також завжди бути впевненими в тому, що справи Вашої компанії знаходяться в руках професіонала!

Примітка:
Любі дані, пов’язані із наданням адвокатом юридичної допомоги своєму довірителю є адвокатською таємницею.
Адвокат не може бути викликаний та допитаний у якості свідка по обставинах , які стали йому відомі у зв’язку із зверненням до нього за юридичною допомогою або у зв’язку з її наданням.