Бакалець І.Г.
 
 
Бакалець
Ігор Гнатович
 
    1962 р.н., народився в м.Тернополі,  українець, освіта вища юридична, у 1988 році закінчив Волгоградську вищу слідчу школу МВС СРСР за спеціальністю правознавство, адвокат, член спілки адвокатів України, одружений, має двох синів.
    Юридичний стаж з 1988 року.
    Свідоцтво на заняття адвокатською діяльністю №381 від 06.05.2005 року. 
    Має великий практичний досвід роботи у досудовому слідстві. З 1988 року по 2005 рік працював у слідчих підрозділах УМВС України в Тернопільській області. Звільнився з посади начальника слідчої частини відділу по розслідуванню особливо важливих справ та злочинів, учинених організованими злочинними групами СУ УМВСУ в Тернопільській області у званні підполковника міліції.
    Неодноразово нагороджений подяками, грамотами, нагрудним знаком за відзнаку у службі МВС України ІІ ступеню. В 2004 році нагороджений почесною грамотою за підписом міністра МВС України.
    Останні 15 років служби в МВС спеціалізувався на розслідуванні кримінальних справ у сфері економіки, безпосередньо в кредитно-банківській системі, а також злочинів скоєних в особливо великих розмірах.
     Приймав участь у розробці першого в Україні методичного посібника для слідчих "Слідча практика".
     З 2003 року по 2005 рік очолював спеціалізовану слідчу групу по розслідуванню злочинів, пов’язаних із торгівлею людьми. Неодноразово брав участь у міжнародних семінарах присвячених цій тематиці.
    З 2005 року після звільнення зі служби в МВС займається адвокатською діяльністю.