У процесі володіння, користування, розпорядження житловими приміщеннями часто виникають конфліктні ситуації, які призводять до судового розгляду. При регулюванні таких конфліктних ситуацій виникає безліч питань, оскільки законодавство даної сфери складається з великої кількості законів та підзаконних актів, від ефективності застосування яких фактично залежить реалізація та захист права на житло. Житлове законодавство України тісно пов'язане з цивільним, сімейним та земельним законодавством, тому грамотне застосування правових норм є запорукою ефективної правової допомоги та досягнення оптимального результату як при досудовому врегулюванні суперечок, та й при судових розглядах. Слід зауважити, що житлове законодавство складається з безлічі нормативних актів, часто змінюється, і підлягає застосуванню з урахуванням існуючої судової практики.
У таких випадках у кожної із сторін спору з'являється необхідність звернутися до адвоката. Юридична консультація з житлових питань є просто необхідною у вирішенні більшості житлових проблем.


Я пропоную наступні послуги з житлового права:
  • визнання права власності на будинок, квартиру, або їх частку;
  • приватизація;
  • вселення, виселення, усунення перешкод у користуванні житлом;
  • узаконення самочинного будівництва;
  • інші напрямки житлового права


Переваги співробітництва із мною
Категорія судових суперечок, які пов'язані з житловою нерухомістю, взаєминами з ЖЕКом, ОСББ, вимагають досконалого знання житлового, цивільного, сімейного та процесуального законодавства, вміння грамотно складати процесуальні документи, підтримувати і відстоювати свої позиції при зверненні до суду. Тернопільський адвокат Бакалець І.Г. надасть кваліфіковану допомогу по зверненню до суду та ведення судових справ з даного виду права.

Примітка:
Любі дані, пов’язані із наданням адвокатом юридичної допомоги своєму довірителю є адвокатською таємницею.
Адвокат не може бути викликаний та допитаний у якості свідка по обставинах , які стали йому відомі у зв’язку із зверненням до нього за юридичною допомогою або у зв’язку з її наданням.