Процедура оформлення спадщини вкрай складна. Необхідно зібрати просто величезну кількість документів: довідок, виписок, актів, оцінок, свідоцтв, підтверджень та ін. Після цього потрібно записатися до нотаріуса і відкрити спадкову справу. Зробити це з першого разу виходить далеко не у всіх. Доходить навіть до того, що спадкоємці не справляються з цією проблемою. Багато людей пропускають встановлені терміни для вступу в спадщину. Все це закінчується плачевно: доводиться або ініціювати складний і дорогий судовий процес по відновленню термінів, або назавжди відмовитися від усіх претензій на спадок.
Багатьом з нас простіше відмовитися від боротьби за те, що законно належить нам у спадок, лише задля того щоб ​​уникнути судових позовів і непотрібних сварок з родичами.


Я пропоную наступні послуги з спадкового права:
  • представлення інтересів клієнта по питаннях прийняття спадщини в нотаріуса;
  • поновлення строку для прийняття спадщини;
  • встановлення факту прийняття спадщини;
  • визначення часток у спадковому майні;
  • визнання права власності в порядку спадкування за законом, або за заповітом;
  • інші напрямки спадкового права


Переваги співробітництва із мною
Всі проблеми, які Вас лякають, можуть виявитися не такими вже страшними, якщо Вас підтримає Тернопільській адвокат Бакалець І.Г., який має великий досвід роботи і хорошу репутацію. Адвокати Бакалець І.Г.  є професіоналом в цій правовій сфері, і його консультація допоможе Вам зрозуміти, що безвихідних ситуацій не буває. Я візьму на себе роботу по врегулюванню Вашого питання, а Вам залишиться тільки мені довіритися. Так чи інакше, першим заходом при виникненні проблем із спадком повинна бути консультація у Тернопільського адвоката Бакальця І.Г.

Примітка:
Любі дані, пов’язані із наданням адвокатом юридичної допомоги своєму довірителю є адвокатською таємницею.
Адвокат не може бути викликаний та допитаний у якості свідка по обставинах , які стали йому відомі у зв’язку із зверненням до нього за юридичною допомогою або у зв’язку з її наданням.